Karrier

Munkalehetőségek a Toddler Hungary Kft.-nél

Jelenleg Budapest, III. kerületi üzletünkbe keresünk értékesítői végzettséggel rendelkező bolti eladókat, teljes és részmunkaidőben is.
Kismamák jelentkezését is várjuk!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A kitűzött értékesítési célok teljesítése,
  • Baba-mama termékekkel kapcsolatos teljes körű tanácsadás, értékesítés,
  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés védőnőkkel, szülésznőkkel, nőgyógyászokkal a területen (III. kerület),
  • Adminisztratív feladatok,
  • Adategyeztetés és adatrögzítés,
  • Régi és új ügyfelekkel való kapcsolattartás.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség és minimum 2 éves értékesítői tapasztalat,
  • Affinitás a kismamák és kisbabák iránt,
  • Eredményorientált hozzáállás és határozott fellépés,
  • Szakmai önállóság, jó szervezőkészség, proaktív szemlélet,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Magabiztos szóbeli kommunikáció.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Tapasztalat egészségügyi termékek, szolgáltatások értékesítésében, vagy orvoslátogatói, munkakörben bizonyított sikeres munkatapasztalat,
  • Egészségügyben (védőnői hálózat, szülészet-nőgyógyászat, várandós gondozás) meglévő aktív kapcsolatrendszer,
  • Marketing ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés,
  • Mobiltelefon.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1 - 3 év szakmai tapasztalat.

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást.

Pályázati jelentkezéseket a karrier@bababogyo.hu email címre várjuk.